اخبار دورنسی

۱۵ ایده لباس جین گشاد که باعث جذابیت بیشتر شما می شود.

قابل انکار نیست: ما جین را دوست داریم. به عنوان یک کمد لباس ضروری، هیچ چیز مانند کشف یک شلوار جین عالی که همه می دانیم مانند یافتن یک سوزن در انبار کاه است، وجود ندارد. از شلوار جین گشاد و شلوار جین محبوب مادر گرفته تا جین نوآورانه و پایدار، طراحان همچنان به تکامل جین با تکنیک‌ها و طرح‌های جدید ادامه می‌دهند. بهار امسال، یک سبک قهرمان جدید در حال ظهور است: جین گشاد. و ما پیش بینی می کنیم که بسیار فراتر از فصل تابستان ادامه خواهد داشت. با این اوصاف، شما باید یاد بگیرید که چگونه لباس‌های جین گشاد را سبک کنید.

در حالی که بیشتر سال را با استفاده از لباس‌های بزرگ و گشاد و ست‌های بافتنی لوکس با مد در خانه گذرانده‌ایم، از کنار گذاشتن جین خودداری می‌کنیم – مگر اینکه در مورد شلوار جین تنگ صحبت کنیم که آن را مد نامیده‌اند. تقلبی اما این فقط جا را برای شلوار جین گشاد بسیار راحت می‌گذارد تا به کمد لباس ما راه پیدا کند.

دقیقاً چه چیزی شلوار جین گشاد را تعریف می کند؟

سبکی که در دهه ۹۰ بسیار محبوب بود، شلوار جین گشاد، الهام گرفته از لباس‌های قدیمی و گشاد است که در ساق‌ها حجم بیشتری نسبت به شلوار جین راسته دارد. شلوار جین گشاد خط کمر را در آغوش می‌گیرد و به آرامی پایین ساق پا را می‌کشد تا ظاهری شیک داشته باشد. به دلیل ماهیت گشاد، شلوار جین گشاد ثابت شده است که جین خانگی است.

از شلوار جین گشاد با کمر بلند همراه با تی شرت و کت شلوار الهام گرفته از لباس مردانه گرفته تا یک شلوار جین گشاد تیره که با پمپ‌های پرادا شیک طراحی شده است، شلوار جین گشاد به یک آیتم استایل همه‌کاره تبدیل شده است. پیش از این، ما لباس های جین گشاد مورد علاقه خود را برای الهام بخشیدن به ظاهر بهاری شما معرفی می کنیم.

لباس جین گشاد

ببینید، لباس انتقالی عالی. یک شلوار جین گشاد خاکستری مانند شلوار جین را انتخاب کنید که برای آخرین روزهای سرد بهار و ماه های سوزان تابستان کار می کند. این لباس را با سایر قطعات خنثی مانند یک تی شرت زیر یک کت چرمی مشکی کامل کنید تا ظاهری معمولی و خنک داشته باشید که هرگز خارج از فصل احساس نمی شود.

لباس جین گشاد شستشوی متوسط

گاهی اوقات یک شستشوی جین کلاسیک و متوسط ​​تمام چیزی است که واقعاً به آن نیاز داریم. شلوار جین گشاد متوسط ​​شاید همه کاره ترین نسخه شلوار جین گشاد باشد. می‌توان آن‌ها را به‌راحتی بلند کرد تا ظاهری شیک‌تر و شیک‌تر داشته باشند یا برای یک لباس در روز جفت شوند. از نماد سبک Aimee Song الهام بگیرید و شلوار جین گشاد خود را با یک بلوز ابریشمی با رنگ روشن و عینک آفتابی سنت لوران ست کنید تا لباسی با احساس خوب داشته باشید.

لباس جین گشاد مینیمالیست

ما سبک مینیمالیستی را دوست داریم، به همین دلیل است که ما شیفته این لباس جین گشاد هستیم. ساده نگه دارید و شلوار جین گشاد را تبدیل به یک لباس رسمی کنید. آنها را با یک تی شرت مشکی و نکاتی از جواهرات طلا مانند ساعت کلاسیک هرمس یا گردنبند زنجیری طراحی کنید.

لباس جین گشاد سفید

قبلاً گفته‌ایم، و باز هم خواهیم گفت – ظاهر تک رنگ راز یک استایلیست برای بالا بردن فوری هر ظاهری است. شلوار جین گشاد سفید را انتخاب کنید و آنها را با تکه‌های تک رنگ، مانند یک تی شرت سفید و کت کتانی با رنگ خنثی، حالت دهید تا یک لباس شیک بدون زحمت ایجاد کنید. توصیه متخصص: صندل های بند دار متضاد ظاهر را به ارتفاعات جدید و شیک ارتقا می دهد.

لباس جین گشاد لایت شست و شو

اگر هوس شستشوی سبک‌تری دارید، شلوار جین تمام قد Madewell’s Vintage تمام حال و هوای سبک‌تر را در این فصل به ارمغان می‌آورد. این شلوار جین با رنگ آبی کمرنگ، تقریباً با هر چیزی خوب به نظر می رسد. ما پیشنهاد می کنیم آنها را با یک ژاکت کش بافته و دکمه دار سایز بزرگ بسازید تا زیبایی ظاهری غیرمجاز داشته باشید که به اندازه ظاهر شلوار لی و ژاکت WFH معمولی شما راحت است.

لباس جین گشاد کلاسیک

با این لباس الهام گرفته از دهه ۹۰ آن را کلاسیک نگه دارید. با یک کت شلوار مردانه سایز بزرگ، روسری ابریشمی و کیف باگت نمادین Fendi، نمی‌توانید اشتباهی در طراحی شلوار جین گشاد خود – صرف نظر از شستشو – انجام دهید. ناگفته نماند، این یک لباس ایده آل است که همه چیز سیاه (تقریبا) برای برد است.

لباس جین گشاد دارک واش

در حالی که ثابت شده است که لباس‌های جین گشاد شیک هستند، لباس‌های جین گشاد پیچیده به همین راحتی می‌شوند. برای داشتن ظاهری براق‌تر، روی یک شلوار جین گشاد و تیره سرمایه‌گذاری کنید و آن‌ها را با سایر کمد لباس‌های ضروری خود، مانند کشمیری، تلمبه‌های پرادا و حلقه‌های براق و طلایی، سبک کنید.

لباس شلوار جین گشاد

بیایید توضیح دهیم، فقط به این دلیل که این لباس جین گشاد غیررسمی است به این معنی نیست که غیرحرفه ای است (موسیقی برای گوش ما). از استفانی بروک نماد استایل الهام بگیرید و با یک کمربند طراح و یک کیف حصیری ظاهر آرام را به آن اضافه کنید.

لباس جین گشاد پاره شده

مشابه شلوار جین مامان پاره، شلوار جین گشاد پاره زمانی بهترین است که با لوازم کمد لباس جاودانه مانند کت ترنچ مدل شده باشد. ظاهر را با یک کیف دستی کوچک و حجیم و صندل های مورد علاقه ما Bottega Veneta Lido کامل کنید.

لباس جین گشاد ساحلی

به غیر از یک شلوار کتان با کمر بلند، شلوار جین گشاد بهترین شلوار ساحلی است. ما را باور نمی کنید؟ فقط به شلوار جین گشاد نگاه کنید، که به لطف رنگ خنثی و شبح گشاد آن، به طرز شگفت انگیزی برای تابستان مناسب است. ما نمی توانیم صبر کنیم تا آنها را با یک ژاکت دمنده، عینک آفتابی بزرگ گوچی و یک صندل تخت ساده سبک کنیم.

لباس جین گشاد در خانه

برای روزهایی که نمی توانید فکر پوشیدن یک شلوار لی یا شلوار ورزشی دیگر را تحمل کنید، این شلوار جین راه حل شماست. جین ساق پهن والنتینو با بند کمری به همان اندازه که به نظر می رسد راحت است. این لباس را با یک تاپ بافتنی پویا و اکسسوری‌های شیک مانند سرسره‌های Proenza Schouler و ساعت بولگاری تکمیل کنید تا ظاهری عالی در خانه داشته باشید.

لباس جین گشاد دوخته شده

ظاهر شلوار جین گشاد بریتانی خاویر نماد استایل مورد تایید ویرایشگر است. یک شلوار جین گشاد را انتخاب کنید که دارای چین‌دار جلویی است تا هم کمر و هم پاهایتان را صاف کند. آنها را با یک تانک مشکی براق، عینک آفتابی مشکی بزرگ و یک کیف دستی الهام گرفته از لوگو ست کنید.

لباس شلوار جین گشاد

هیچ چیز شبیه جین های قدیمی نیست، به خصوص شلوار جین گشاد قدیمی. تکان دادن ارثی فوراً شلوار جین را به یک لباس رسمی تبدیل می کند. آن را در خانواده قدیمی نگه دارید و شلوار جین را با پیراهن الهام گرفته از غرب، صندل‌های قفسی فصل جدید Chanel و سبدی کوچک پرادا مدل دهید.

لباس جین گشاد با کمر بلند

جین کمر بلند امتحان زمان را پس داده است و ما پیش بینی نمی کنیم که به جایی برسد. این تناسب تمام منحنی های مناسب را برجسته می کند و هر چند وقت یکبار نشان داده است که چاپلوس کننده است. با یک کمربند ساده و در عین حال پیچیده، صندل های پاشنه دار برهنه و تی شرت خنثی (راحت) ظاهر را کامل کنید.

لباس جین گشاد بهاره

چه راهی بهتر از یک شلوار جین جدید برای استقبال از فصل جدید؟ از یک شلوار جین گشاد جدید، مانند مدل گشاد The Row لذت ببرید، و آن را با سایر ملزومات بهاری مانند کت ترنچ JUXLABEL ست کنید. از استایلیست و مدیر خلاق Emili Sindlev الگو بگیرید و آنها را با یک کفش کتانی و کیف دستی ست کنید./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *