راهنمای خرید

چگونه شلوار جین مناسب استایل خود را انتخاب کنیم؟

توجه به استایل واهمیت انتخاب مناسب آن به قدری گسترش یافته است که امروزه بخش بزرگی از بازار تبلیغات و برندینگ را به خود اختصاص داده است، اگر شما از افرادی هستید که به مد و به روز بودن استایل خود اهمیت می‌دهید و دوست دارید همیشه به نوعی لباس بپوشید که از ترندهای روز پیروی کنید و شیک بودن پوشش شما چشم دیگران را خیره کند، لازم است در مورد انواع استایل و تفاوت آن‌ها آگاهی داشته باشید، استایل در لغت به معنای روش، سبک و سلیقه است و وقتی که بخواهیم این کلمه را در مورد پوشش به کار ببریم به معنای سبک خاص پوشش هر فرد است سبک پوشش هر فرد می‌تواند به نوعی نشان دهنده سبک زندگی و سبک تفکر هر فرد نیز باشد و این به معنای استایل نیز نزدیک‌تر است. استایل در واقع سبک زندگی هر فرد است که نشانه‌های آن را در لباس پوشیدن او می‌توان پیدا کرد.

  شلوار فاق بلند.

کمر این مدل شلوارها یا روی ناف می افتد یا کمی بالاتر، شلوارهای فاق بلند لزوما نباید تنگ باشند. هنگام پوشیدن شلوار فاق بلند باید رعایت کرد لباس را زیر شلوار بدهید یا لباس کوتاه بپوشید. هم قد بلندتر نشان داده می شود و هم روی شکم را کاملا می پوشاند.

   معمولی.

کمر این مدل شلوارها از ناف کمی پایین تر است. این شل وارها برای هر تیپ بدنی مناسب هستند و آن ها را با هر لباسی می توان ست کرد. از ژاکت کلاسیک گرفته تا ژاکت پفی یا تاپ.

   فاق کوتاه.

شلوارهای جین فاق کوتاه فقط برای خانم هایی که شکم صاف دارند مناسب است. در گذشته این مدل شلوارها را با لباس نیم تنه می پوشیدند اما امروزه یا لباس را زیر شلوار می دهند و یا همراه با یک لباس گشاد می پوشند.

  اسلیم.

شلوارهای اسلیم کاملا تنگ هستند اما روی قسمت ساق پا کمی گشاد می شوند.  می توانید در مهمانی های دوستانه بپوشید. اگر اندازه فاق شلوارهای اسلیم مناسب باشد نقص های شما را می پوشاند.

جذب. 

شلوارهای جذب تنگ و جذاب هستند. اگر می خواهید تیپ رسمی داشته باشید باید در انتخاب رنگ شلوار دقت کنید. شلوارهای جذب نباید زیاد روشن باشند.

  معمولی.

این شلوارها کاملا راسته هستند .این شلوارها برای هر تیپ بدنی مناسب هستند و می توانید آن ها را با هر لباسی ست کرد. از ژاکت کلاسیک و کفش پاشنه بلند گرفته تا لباس ورزشی و کتانی. این شلوارها همیشه مد هستند بنابراین هنگام خرید نگران مد روز نباشید.

دمپا تنگ. 

این شلوارها از زانو به پایین تنگ هستند و مناسب کسانی است که پاهای خوش فرم و لاغری دارند. این شلوارها را می توان با هم نوع کفشی از کلاسیک گرفته تا اسنیکرز ست کرد.

دمپا گشاد.

شلوارهای دمپا گشاد به اندازه گذشته محبوبیت ندارند و برای خانم هایی مناسب است که در قسمت کمر و پهلو اضافه وزن دارند چون در قسمت های بالاتنه و پایین تنه تعادل ایجاد می کند.

  بوی فرند.

قد شلوارهای بوی فرند تقریبا کوتاه است و کمر میتواند هم کوتاه باشد هم بلند. این شلوارها یا زاپ دار هستند یا رنگ و رو رفته. این شلوارها برای هر تیپ بدنی مناسب هستند و می توان آن ها را با هر لباس و کفشی ست کرد. شلوارهای بوی فرند برای تیپ رسمی مناسب نیستند.

/