اخبار دورنسی

با شلوار جین مشکی چه بپوشیم؟

آیا شلوار جین مشکی در کمد خود ندارید؟ شما از دست می دهید!همیشه فضایی برای یک شلوار جین مشکی در هر سبک مد وجود دارد. شلوار جین مشکی به موقع، کلاسیک و همه کاره، اغلب به عنوان یک نجات دهنده شیک به نظر می رسد، زیرا با همه چیز در کمد لباس شما مطابقت دارد. وقتی کتانی‌هایتان خنثی هستند، می‌توانید بیشتر روی آرایش کردن لباس‌هایتان روی بالاتنه تمرکز کنید.شلوار جین مشکی همچنین یک لایه پایه عالی ایجاد می کند که می توانید آن را هر طور که دوست دارید تغییر دهید. تنها با یک جفت، امکانات بی نهایت لباس وجود دارد. از تند، بوهو گرفته تا زنانه، چیزی برای هر سلیقه ای وجود دارد.بنابراین اگر هنوز هم می‌خواهید خرید آن یک شلوار جین مشکی را به تعویق بیندازید، آن را انتخاب کنید! به من اعتماد کنید – این بهترین سرمایه گذاری مد است که می خواهید انجام دهید.امروز من هزاران ترکیب مختلف لباس را بررسی خواهم کرد تا به شما کمک کنم بفهمید با شلوار جین مشکی چه بپوشید.

چه چیزی با شلوار جین مشکی خوب به نظر می رسد؟

چیزی که با شلوار جین مشکی خوب به نظر می رسد کم نیست. از پیراهن‌های جین مشکی گرفته تا لباس‌های اصلی مشکی یا طرح‌های پر زرق و برق، این مقاله همه چیزهایی را که باید در مورد شیک پوشی شلوار جین مشکی بدانید، دارد.از شلوار جین مچ پا، شلوار جین بوت‌کات، فلر، قد بلند، بلند، تا شلوار جین پریشان، تعداد انگشت شماری از شلوار جین وجود دارد که می‌تواند هر سلیقه‌ای را برآورده کند.برای شلوار جین، من یک لباس آرام مانند یک ژاکت برش یا یک تاپ از روی یک کت جین را انتخاب می کنم.برای شلوار جین گشاد و بوت‌کات، با پوشیدن یک کت و شلوار جین، حجم را متعادل می‌کنم.برای شلوار جین مضطرب، آن‌ها را با یک تی شرت سفید ساده ست می‌کنم تا کنتراست بیشتری ایجاد کند یا یک تی‌شرت گرافیکی بپوشم تا با جسارت شلوار جین همخوانی داشته باشد.

اینها ابتدایی ترین توصیه های من هستند، اما بدیهی است که تنوع زیادی وجود دارد که در این مقاله بیشتر به آنها خواهم پرداخت. امیدواریم تا پایان این پست، ایده های زیادی برای لباس جین مشکی به سبک خود داشته باشید.راهنمای نهایی برای مدل دادن به شلوار جین مشکیدر اینجا هزاران تن از لباس‌ها و ترکیب‌های مختلف شلوار جین مشکی وجود دارد که تقریباً برای هر رویدادی مناسب است.وقتی می خواهید تمام مشکی ها را انتخاب کنید، تنها چیزی که باید روی آن تمرکز کنید ترکیب بافت های مناسب است. سراغ پانک راک می روی؟ روی یک کت چرمی میخ دار و شلوار جین مشکی مشکی بپوشید. به سراغ سبک مینیمالیستی می روید؟ یک شینی مشکی شسته و شلوار جین مشکی کمر بلند بپوشید. یک جفت نیم بوت یا کفش ورزشی بپوشید تا ظاهر را کامل کنید.

یک شلوار جین مشکی مسیری از احتمالات را باز می کند. چاپ‌های بوهمی و گل‌دار می‌توانند آنقدر مهیج باشند که هنگام طراحی با این نوع تاپ‌ها، به احتمال زیاد زیاده‌روی می‌شوند. گاهی اوقات، حتی بهتر است آنها را بدون کتانی بزرگ بپوشید، جایی که شلوار جین مشکی وارد می شود.خوشبختانه، عنصر خنثی که از یک شلوار جین مشکی بیرون می‌آید، این امکان را فراهم می‌کند که همچنان یک لباس بوهمی «بلند» بپوشید، بدون اینکه لباسی به هم ریخته به نظر برسد.بعلاوه، زمانی که پایین تنه شما تیره است، توجه بیننده به قسمت بالایی بدن شما معطوف می شود که می تواند شما را بلندتر نشان دهد. این حتی زمانی که با تاپ های پر جنب و جوش پوشیده می شود، می تواند بزرگتر شود. شلوار جین مشکی لاغر به نظر می رسد و قطعاً هر تاپ بلند و بوهو را متعادل می کند.

با یک لباس قهوه ای ست جذابتری رو تجربه کنید

قهوه ای و مشکی رومئو و ژولیت مد است. هر دوی این رنگ ها ممکن است از نظر کنتراست خیلی خوب نباشند، اما با چند جزئیات اضافی، هر دو می توانند بسیار خوب عمل کنند. علاوه بر این، قوانین مد مانند علم هستند – آنها همیشه باید مورد سوال قرار گیرند و گهگاهی شکسته شوند.باور کنید یا نه، ترکیب مشکی و قهوه ای ظاهری شیک و باکلاس ایجاد می کند، تقریباً شبیه به پوشیدن لباسی کاملا مشکی. به ندرت کتانی وجود دارد که با یک تاپ قهوه ای خوب به نظر برسد.برای متعادل کردن لباس مشکی و قهوه ای خود، با یک کمربند با سخت افزار طلایی به پایان برسانید یا از جواهرات طلایی شیک استفاده کنید.

این ظاهر را همچنین می توان به مد آکادمیک تیره که در حال حاضر بسیار مد روز است، طراحی کرد. قهوه‌ای و مشکی رنگ‌های کلاسیک دانشگاه‌های تیره هستند و اگر به دنبال سبک تیره‌تر آکسفورد هستید، در لباس‌های جین مشکی بسیار خوب با هم هماهنگ می‌شوند.بهترین شلوار جین مشکی برای این سبک: شلوار جین کمر بلند با روکش از کفش هایی برای پوشیدن با این سبک: چکمه های بلند قهوه ای، نیم بوت

با یک سه راهی سفید آن را ساده نگه دارید…

اگر فکر می کنید ساختن یک بیانیه مد همیشه قرار است با صدای بلند باشد، دوباره فکر کنید. یک تی شرت سفید با هر نوع شلوار جین مشکی می تواند به راحتی برای یک لباس شیک و راحت با هم هماهنگ شود. کنتراست مطلق هر یک از آنها را نیز برجسته می کند.یکی، ترکیب رنگ همه کاره و جاودانه است. با پارچه و لوازم جانبی مناسب، می‌توانید در کمترین زمان آن را به یک لباس جلا تبدیل کنید. یا، می توانید راه ویکتوریا بکام را دنبال کنید: با پوشیدن یک جفت کفش پاشنه بلند نئون برای ظاهری ظریف و در عین حال پر جنب و جوش.از طرف دیگر، می توانید برای مراسم رسمی تر، یک بلوز یقه سفید را با لباس های جین مشکی خود ست کنید.

شلوار جین مشکی را با یک سویشرت یا یک ژاکت بپوشید…

یکی از راه های مورد علاقه من برای استفاده از یک شلوار جین مشکی، بازی با لایه ها است. وقتی رنگی خاموش مانند مشکی به تن می‌کنید، این آزادی را دارید که خلاقیت خود را روی نیمه بالایی بدن خود متمرکز کنید. به علاوه، این ظاهر شما را دنج و گرم نگه می دارد!به لطف افراد مشهور و مدل های محبوب، سبک کسب و کار و ورزش متولد شد. این سبکی است که دارای هر دو کیفیت لباس تجاری و ورزشی است: آرام و در عین حال تند.یکی از راه‌های اعمال این استایل، پوشیدن کت شطرنجی روی هودی/سوئیشرت کلاسیک خاکستری است. برای تکمیل یک ظاهر غیر رسمی، با یک جفت کفش ورزشی سفید یا مشکی به پایان برسانید. برای یک ظاهر شیک رسمی، به سراغ چکمه های مچ پا یا کفش های پاشنه دار بروید.

تاپ با طرح های حیوانی راهی مطمئن برای ایجاد ظاهری باکلاس و متمایز از دیگر افراد است. برخلاف سبک قبلی (لایه بندی)، چاپ ها بلند و پر زرق و برق هستند، بنابراین برای شیک به نظر رسیدن نیازی به لایه های اضافی ندارند.با توجه به آنچه گفته شد، من پیشنهاد می‌کنم تمام قطعات دیگر را خنثی نگه دارید تا از زیاده‌روی اجتناب کنید. بافت، چاپ و رنگ بیش از حد همراه با چاپ های حیوانی می تواند به راحتی به یک فاجعه لباس تبدیل شود.اگر می‌خواهید آن را ظریف نگه دارید، می‌توانید یک تاپ سفید یا مشکی بچسبانید و کفش‌های استیشن اضافه کنید. یک جفت چکمه یوزپلنگ یا پوست مار می تواند یک قطعه برجسته برای لباس های مینیمالیستی باشد.

اگر در دهه ۹۰ متولد شده باشید، می دانید که یک قطعه فلانل یک قطعه تعیین کننده دوران است: یک قطعه ضروری. می توان آن را با دامن، جین و شلوار مشکی پوشید. بعلاوه، یک پوشش جایگزین عالی برای ماه های سرد می سازد.در ست کردن با شلوار جین مشکی، می توانید در عرض چند ثانیه یک لباس دنج بپوشید. و مانند پرینت های حیوانی، قطعات فلانل به چیز دیگری نیاز ندارند. فقط یک تاپ خنثی (مشکی یا سفید) و یک جفت نیم بوت مشکی اضافه کنید تا ظاهر دختر همسایه را کامل کنید.

از لحاظ تاریخی، اصطلاح «تاکسیدو کانادایی» پس از ممنوعیت ورود بینگ کرازبی به هتلی به دلیل پوشیدن کت جین و شلوار جین ترنو به وجود آمد. Levi’s Strauss اولین ژاکت های جین را پس از این حادثه طراحی کرد و آن را معروف “تاکسیدوی کانادایی” نامید.این قطعه جایگزینی عالی برای ژاکت دوچرخه‌سواری چرمی معمولی است و آرام‌تر و «در آغوش‌پذیرتر» است. پوشیدن آن در تعطیلات، سفرهای تاکستانی، یا برانچ با دختران عالی است.برای ظاهری شیک، آن را روی یک تاپ کراپ قرار دهید! کیف دستی مورد علاقه خود را همراه داشته باشید تا در صورت تمایل، عنصر سبک دوچرخه‌سواری را اضافه کنید.

یکی دیگر از تغییرات “سه راهی سفید” ترکیب سه راهی گرافیکی و کمربند بیانیه است. این بسیار ساده است اما یک پیچ و تاب سرگرم کننده و ساده به ترکیب سنتی یین و یانگ اضافه می کند. اگر ترندهای مد در این فصل نیازی به یک ژاکت یا لایه بندی برای بازی ندارند، بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که توجه خود را بر روی اصول اولیه متمرکز کنید.ترکیب مورد علاقه من از یک سه راهی گرافیکی گروه راک قدیمی، کمربند سنگی و شلوار جین مشکی شسته شده با کفش‌های ورزشی کلاسیک Converse به رنگ مشکی تشکیل شده است. من گاهی اوقات آن را با یک پیراهن گرافیکی مردانه سفید گره خورده به یک تاپ کراپ و یک جفت نیم بوت برای ظاهری زنانه تغییر می دهم.اگر می‌خواهید با شلوار جین مشکی چه بپوشید و بیشتر به سبک پانک دهه ۹۰ بپوشید، حتماً باید تی بند و تیپ گرانج را انتخاب کنید.

چه چیز دیگری می توانید با شلوار جین مشکی بپوشید؟تقریبا هر رنگ در پالت

یکی از بهترین راه‌ها برای متمایز شدن در میان جمعیت، پوشاندن یک تاپ سبز نئون روی یک کت جین یا یک تاکسیدو کانادایی است. رنگ‌های رنگی هرگز نمی‌توانند به هاله کلی شما شادابی بیافزایند. این نیز یک عنصر شگفت انگیز در ظاهر شما ایجاد می کند.آن را با نیم بوت های پشتی ست کنید تا ظاهری شیک تر داشته باشید و فقط روی قسمت بالایی بدن تمرکز کنید.

یک سیلوئت جلا و سکسی چیزی است که از ترکیب بدنه و شلوار جین مشکی بیرون می آید. به علاوه، این یک لباس آسان و بدون سر و صدا برای یک شب بیرون رفتن دخترانه می سازد. اکنون، می توانید روی اصلاح موهای خود و تکمیل آرایش چشم گربه ای تمرکز کنید.یک تاپ کت و شلوار توری یا بدون شانه را با شلوار جین بلند ست کنید تا قسمت کوچک کمرتان را برجسته کرده و پاهایتان را بلندتر کند. این می تواند شما را بلندتر و لاغرتر نشان دهد، که پایه ای عالی برای ایجاد اعتماد به نفس در هنگام معاشرت است.یک لباس بدن یک لباس عالی برای پوشیدن در مهمانی می‌سازد، مخصوصاً به این دلیل که زیاد در اطراف جابجا خواهید شد./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *