اخبار دورنسی

بهترین شلوار جین راسته در حال حاضر برای زنان

ما در سال ۲۰۲۳ هستیم، بنابراین هر زنی به یک شلوار جین راسته نیاز دارد که در کمد خود آویزان کند. طبق ست مد، شلوار جین تنگ چند سالی است که مرده است. این سبک پرطرفدار برای یک دهه خوب سلطنت کرد، اما به زودی زنان شروع به تعویض این لباس تنگ با شلوار خای مام استایل و بگ کردند.

پس از همه، شلوار جین باید جنس خوب باشد، درست است؟ اما در عین حال، پارچه های جین به شکل های گشاد و پهن تر می توانند برای زندگی روزمره کمی اذیت کننده باشند.

طرفداران واقعی با جفت های سفت و سخت سوگند یاد می کنند، اما اگر کمی کشش را انتخاب کنید، آنها به اندازه کافی راحت خواهند بود .

بهترین نکته این است که برای به دست آوردن ظاهری مناسب و مورد نیاز سلیقه تان، نیازی به هزینه کردن برای یک طراح ندارید – خیابان بزرگ در حال حاضر مملو از شلوارهای برش بی عیب و نقص است. اگر ما را باور ندارید، برای دیدن ۲۰ بهترین شلوار جین راسته با ما همراه باشید و به خواندن ادامه دهید.

شلوار جین راسته با کش

اکثر شلوارهای امروزه دارای طیف وسیعی از برش‌ها و سبک‌ها هستند. بعلاوه، شما می توانید از طول های معمولی، کوتاه و بلند انتخاب کنید – که نیمی از مهمترین دلایل برای یافتن تناسب عالی است، درست است؟

آنها در حد کمال شکل گرفته اند، باسن و ناقص را درفرم میدهند و اما پاها را از بین نمی برند. اگر استایل های پهن یا گشاد نمی پوشید، این ها برای شما مناسب هستند. حتی کیت میدلتون هم طرفدار است

شلوار جین ساق راست تا مچ پا

شلوار جین راسته مشکی همه کاره است، اما لبه خام روی این جفت لبه راک اند رول اضافه می کند – این حس را با چکمه های مشکی و بافتنی های شلخته تقویت کنید.

شلوار جین بلند قد راست

مادر برند جین لوکسی است که باید بدانید. تامکت ممکن است شبیه به حالت های هاردکور با پاهای صاف به نظر برسد، اما کشش ۶ درصدی این شلوار جین را به رویایی برای زندگی، کار و بازی تبدیل می کند.

جین مام استایل

شلوار جین راسته در مدل از شما بهتر به نظر می رسد؟ ما آنجا بوده ایم. اگر هنگام امتحان کردن، آنها را کمی سفت می بینید، به جای آن از برش مادر یا دوست پسر استفاده کنید – آنها کمی در ناحیه باسن و ران ها جادارتر هستند، سپس به آرامی در مچ پا مخروطی می شوند.

شلوار جین استاندارد

نام تجاری Asket مستقر در استکهلم همه چیز در مورد کمد لباس اصلی است. قبلاً شنیده اید، ما می دانیم، اما این موضوع واقعی است: این برند فقط یک جفت شلوار جین زنانه برای انتخاب دارد. البته این بدان معنا نیست که اندازه آن محدود است. شما می‌توانید بین تناسب منحنی‌تر و لاغرتر (برای ایجاد فضای بیشتر یا کمتر در ناحیه ران) و کمربندها تا ۳۴ انتخاب کنید.

جین لایت واش مستقیم ساق پا

آلبارای به خاطر لباس‌های همیشگی‌اش محبوب است (سبک جین هالی ویلوبی به سرعت فروخته شد)، اما آیا می‌دانستید که این برند شلوار جین را نیز انجام می‌دهد؟ این جفت ساق راست در یک شستشوی سبک و شوخ طبع ارائه می شود که با پیراهن سفید و تاپ های “بیرون” عالی به نظر می رسد.

شلوار جین راسته شیک بلند

GAP از دهه ۹۰ میلادی برای جین مناسب – با قیمت مقرون به صرفه – مورد استفاده قرار گرفته است. این استایل Cheeky با یک دکمه بسته می‌شود، درست مانند شلوار جین قدیمی مدرسه، اما کشش ۱% باعث می‌شود که احساس راحتی بیشتری نسبت به OG داشته باشید. برد – برد.

شلوار جین صاف Le High

سردبیر خرید ما این شلوار جین فریم سفید را دارد و به آنها سوگند یاد می کند. آنها برای یک تناسب باریک و صاف برش خورده اند، کمی از مچ پا بریده شده بیرون می آیند و برای راحتی تمام روز با کمی کشش بافته شده اند.

شلوار جین بلند راسته سینتیا بلند

نوع جین سوپرها را در دهه ۹۰ به یاد دارید؟ سفت اما نه خیلی تنگ، پژمرده اما پریشان نیست؟ خوب، Reformation آن را با سبک سینتیا میخکوب کرده است. ما نمی توانیم قول بدهیم که شما در آنها شبیه سیندی کرافورد خواهید بود، اما آنها مطمئناً در راه شما به شما کمک خواهند کرد.

جین ارگانیک

اگر به شلوار جین راسته برای محل کار یا موقعیت‌های هوشمندانه‌تر نیاز دارید، جفت بائوجن از ویرایش Katherine Ormerod ایده‌آل است. جین‌های تیره و چروک‌های پرما دارای زیبایی تیز و صیقلی هستند – برای استایل کردن با کت و چکمه‌های پاشنه دار مناسب است.

شلوار جین بدون کش و برش مستقیم

Arket برای مدل های جین بزرگسالان مورد استفاده قرار می گیرد. این جفت ۱۰۰٪ پنبه ای (این نوع جین سفت است، اما به خوبی می پوشد) برای یک ستون صاف بریده شده و تا مچ پا بریده شده است – برای نشان دادن یک چکمه عالی.

جین مام استایل

شلوار جین Boden’s Girlfriend با ۳% الاستین بافته شده است تا راحت‌ترین حس را ایجاد کند و در سه ساق پا متفاوت است.

شلوار جین مام استایل

شلوار جین راسته M&S در یک شستشوی خاکستری محو ماهرانه عرضه می شود تا ظاهری بی دردسر و زنده را ایجاد کند که معمولاً فقط با چندین بار پوشیدن ارائه می شود.

ما لباس جین Everlane را دوست داریم، نه تنها به این دلیل که برش‌ها بسیار شیک و جذاب هستند، بلکه به این دلیل که از بقیه دوام بیشتری دارند. این برند از انرژی بازیافتی استفاده می‌کند و پارچه را با هوا خشک می‌کند تا ردپای کربن خود را تا ۸۰٪ کاهش دهد – جای تعجب نیست که مگان مارکل چنین طرفدار است.

روز هفته مکانی عالی برای رفتن به جین های راسته الهام گرفته از دهه ۹۰ است. سایه اکرو این جفت کمر بلند، کبریتی است که در بهشت ​​با راه راه های برتون ساخته شده است.

Daiwear که برای زنان در حال حرکت توسط یک زن در حال حرکت طراحی شده است، همه چیز در مورد راحتی است. این بدان معناست که این شلوار جین به اندازه مدل‌های selvedge واقعی ظاهری سفت و سخت به نظر می‌رسد، اما اشاره‌ای به کشش باعث می‌شود چیزها فوق‌العاده انعطاف‌پذیر شوند.

وقتی Topshop شلوار جین مستقیم و غیر کشش Editor خود را در فوریه ۲۰۱۹ کنار گذاشت، به معنای واقعی کلمه نتوانست طرح را در انبار نگه دارد. اکنون یک پایه اصلی است و در رنگ‌ها و شستشوهای بی‌شمار موجود است./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *