راهنمای خرید

راهنمای خرید لباس تابستانی بر اساس پارچه

تولیدی شلوار زنانه

روزهای گرم آفتابی و دست و پنجه نرم کردن با گرمای سوزنده نزدیک است! اما راه ساده‌ای که در گرمای ۱۰۰ درجه هم بتوانید دوام بیاورید چیست؟ پوشیدن لباس تابستانی خنک!

مهمترین فاکتور در انتخاب انواع لباس تابستانی، توجه به الیاف تشکیل دهنده پارچه آن است. در این راهنما با ۴ پارچه با قابلیت تنفس و مناسب گرمای تابستان آشنا شوید و از گرمای این فصل لذت ببرید!

انواع تی شرت دخترانه تابستانی جدید

انتخاب اول: لباس تابستانی نخی
نخ با الیاف نرم و ملایم و راحتش شناخته می‌شود. ویژگی خاص پارچه‌های نخی، امکان عبور هوا از بین الیاف ظریف آن است.

لباس‌های نخی را کجا بپوشیم؟
می‌توان گفت پارچه‌های نخی برای هر آب و هوایی مناسب هستند. آن‌ها را هم در هوای گرم و خشک و هم در هوای مرطوب می‌توان پوشید. اما لباس‌های نخی قطعا بهترین انتخاب برای ورزش کردن نیستند چون رطوبت را در خود نگه داشته و باعث سرماخوردگی می‌شوند.

علاوه بر آن لباس‌های نخی اگرچه بهترین انتخاب تابستانی به شمار می‌روند اما برای استایل مجلسی شاید آنقدر کارایی نداشته باشند چون هم زودتر چروک می‌شوند و هم فرم روزمره‌تری دارند مگر اینکه الیاف نخی در لباس مورد نظر شما با برخی الیاف مصنوعی دیگر ترکیب شده باشد.

مزایای لباس‌های نخی
علاوه بر امکان عبور هوا از الیاف طبیعیِ لباس‌های نخی که باعث کاهش گرمای بدن می‌شود، نخ یک جنس ضدحساسیت است و با توجه به میزان بالای عرق کردن در تابستان، لباس‌های نخی به سلامت پوست شما هم کمک می‌کنند.